Prasa Palet PP1000

Ta maszyna może prasować worki lub worki super worek bezpośrednio na palecie. Ciśnienie zależy od obciążenia górnego pojemnika (zwykle 1200 kg).

Prasa palet

Ta maszyna może prasować worki lub worki super worek bezpośrednio na palecie. Ciśnienie zależy od obciążenia górnego pojemnika (zwykle 1200 kg). Urządzenie to wykorzystuje energię tylko do podnoszenia głowy, która spada grawitacyjnie. W zależności od składu prasowanych wiązek objętość można zmniejszyć do 50%. Górne blokady bezpieczeństwa dodają tej bezpiecznej i łatwej w użyciu maszynie.

Prasa PP1000 charakteryzuje się:

  • prostotą i wydajnością
  • efektywnością
  • łatwe sprężanie sack

Pomaga zmniejszyć objętość pakietu do 50%

Pomaga zmniejszyć koszty przechowywania i transportu.

Z siłą ściskającą 4T, maszyna zmniejsza objętość pakietu do 50%, co skutkuje oszczędnościami w kosztach bezpośrednich transportu i ulepszonym opakowaniem gotowego produktu.

Podczas procesu prasowania, gdy górna płyta opuszcza się, dolna płyta podnosi się, umieszczając gotowy pakiet na dogodnej wysokości bez potrzeby pochylania się, aby go usunąć, zapobiegając w ten sposób ryzyku związanemu z urazami kręgosłupa związanym z konwencjonalnymi prasami.

Automatyczna kontrola zatrzymuje silnik zarówno w górnej, jak i w pozycjach docisku, aby zminimalizować zużycie energii.